Oznakowanie czasowe

Zabezpieczenie wybranego terenu przez określony czas

Oznakowanie czasowe ruchu drogowego to kolejna usługa w naszej firmie. Zabezpieczamy place budowy, remonty i modernizacje, a do tego celu wykorzystujemy znaki drogowe oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu odpowiednio widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy.

Podczas wdrażania naszych usług związanych z oznakowaniem czasowym bierzemy pod uwagę wszelkie punkty ustawy o ruchu drogowym dla tymczasowej organizacji ruchu, które odnoszą się do rozmiaru znaków drogowych, tablic i oznakowania poziomego na drogach. Podobnie jak Ty stawiamy bezpieczeństwo ponad wszystko, dlatego dzięki naszym standardom wykonywania prac możesz być pewien, że projekt przebiegnie szybko, sprawnie i bez zagrożenia dla pracowników oraz uczestników ruchu.

Swoje usługi kierujemy także do osób pracujących na planach filmowych oraz imprezach masowych w plenerze. W tych przypadkach zmiana organizacji ruchu trwa krótko (nawet jeden dzień). Zdajemy sobie sprawę z ich specyfiki, dlatego możesz na nas liczyć w tej kwestii.

Z przyjemnością podejmujemy się organizacji przedsięwzięć od etapu zaprojektowania zmian przez inżyniera ruchu, poprzez ustalenie koniecznych uzgodnień urzędowych, aż do wdrożenia zmian organizacji ruchu i przywrócenia ich do stanu pierwotnego. Dzięki zastosowaniu oznakowania czołowych krajowych producentów, nasze oznakowanie czasowe jest dobrze widoczne i trwałe.

Na jakich znakach i urządzeniach pracujemy?

W naszej pracy wykorzystujemy m.in.:

  • znaki drogowe z grupy WIELKIE A (1200), B i C (1000),
  • tablice typu F-21 służące do usunięcia pasów,
  • zapory drogowe oraz słupki typu U-21,
  • urządzenia BRD – oświetlenie ostrzegawcze, lampy i sygnalizatory drogowe (również ledowe).

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!