Oznakowanie pionowe

Ruch na drodze bez zakłóceń

Oznakowanie pionowe dróg odgrywa podobną rolę jak znaki drogowe, jednak w jego skład wchodzą jeszcze inne narzędzia regulujące pracę ruchu drogowego. Ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowców i pieszych – zwłaszcza, gdy warunki drogowe ulegają zmianie np. przez pogodę lub w przypadku zmian organizacji ruchu, które wymagają właściwego oznakowania.

Jakie oznakowanie pionowe znajdziesz w naszej ofercie?

pionowe znaki drogowe każdego rodzaju: zakazu, nakazu, ostrzegawcze, informacyjne i inne,

tablice drogowe widoczne nawet z dużej odległości,

lustra drogowe wykorzystywane dla poprawy bezpieczeństwa ruchu na skrzyżowaniach, parkingach czy w tunelach,

progi zwalniające używane w celu ograniczenia prędkości pojazdów przy centrach handlowych, stacjach benzynowych lub na parkingach,

słupki drogowe każdego rodzaju: prowadzące, przeszkodowe, krawędziowe, parkingowe czy blokujące.

U nas możesz liczyć także na dostawę oraz montaż znaków drogowych pionowych i innego oznakowania, usunięcie starego oznakowania oraz zabezpieczenie robót drogowych, o którym więcej dowiesz się tutaj.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną funkcję pełni oznakowanie pionowe dróg. Dajemy Ci zatem pewność, że nasze pionowe znaki drogowe, tablice drogowe i reszta wykonane są z bardzo trwałej blachy ocynkowanej lub aluminiowej, która jest dodatkowo zabezpieczona farbą proszkową i folią (odblaskową bądź nieodblaskową).

Potrzebujesz znaków pionowych lub innych narzędzi? Zapraszamy! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy Ci naszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.