Oznakowanie poziome

Trwałe oznakowanie poziome na długo

Jesteśmy ekspertami w wysokiej jakości oznakowaniu poziomym, na które składa się m.in. malowanie linii segregacyjnych, piktogramów i cyfr, a także malowanie pasów drogowych, czyli przejść dla pieszych. Wiemy, że zwłaszcza po zmroku ów oznakowanie jest bardzo istotnym elementem w funkcjonowaniu ruchu drogowego, dlatego wykonują je nasi najlepsi specjaliści za pomocą farb i malowarek światowych producentów.

Jakie rodzaje oznakowania poziomego wykonujemy?

Oznakowanie cienkowarstwowe – odnośni się do oznakowania dróg i parkingów. Wykonuje się je przede wszystkim tzw. farbami akrylowymi rozpuszczalnikowymi. Gwarantujemy, że nie będziesz długo czekać aż wyschnie, dzięki czemu ruch drogowy nie zostanie zablokowany. Farba jest lekko odblaskowa, ponieważ jej powłoka jest posypana szklanym granulatem – mikrokulą. Ma to na celu poprawę widoczności oznakowania.

Oznakowanie grubowarstwowe – cechuje je nieporównywalna trwałość i odporność na ścieranie – niezależnie od warunków atmosferycznych. Zapewnia doskonałą widoczność na drodze zarówno w dzień, jak i w nocy. Oznakowanie grubowarstwowe stosowane jest w miejscach o dużym natężeniu ruchu i o sporym prawdopodobieństwie jego trwałości – np. przejścia dla pieszych czy strzałki kierunkowe.

Oznakowanie poziome? Tylko z nami! Postaw na terminowość, profesjonalizm i sprawdzoną jakość wykonania!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.